Popis
Tři velikosti dávky – velikosti mleté porce lze programovat
Ruční – manuální dávkování – průběžné mletí
| Technické parametry: | |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Váha: | 16,6 kg |
| Velikost násypky: | 1,4 kg |
| ∅ Mlecích kamenů: | 75 mm titan |
| Rychlost mletí: | 4,5g/s |
| Otáčky: | 350 ot./min |
| Příkon: | 480W |
| Proud/Napětí: | 230V |
| Počítadlo porcí: | Ano |




