Popis
Vlajková loď mlýnků zn. Macap. Profesionální extrémně rychlý automatický mlýnek MACAP M7DZ. Mlýnek je vhodný pro mletí kávy na espresso pro velké provozy. Má tři nastavitelné programy dávkování a možnost kontinuálního mletí. Umožňuje velmi jemné úpravy hrubosti mletí díky bezkrokovému nastavování hrubosti mletí (stepless). Mlýnek mele přímo do páky (tzv. fresh mlýnek).
| Technické parametry: | |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Výška: | 635 mm |
| Váha: | 18,8 kg |
| Velikost násypky: | 1,4 kg |
| ∅ Mlecích kamenů: | 68 mm |
| Rychlost mletí: | 4,5g/s |
| Otáčky: | 350 ot./min |
| Příkon: | 800W |
| Proud/Napětí: | 230V |
| Počítadlo porcí: | Ano |




