Popis
Mlýnek na kávu vhodný do kanceláří, domácností a gastronomických zařízení s nižším prodejem kávy. Umožňuje jemné a citlivé nastavení hrubosti mletí a velikosti dávky kávy na principu času. Dávku kávy lze přesné nastavit pomocí digitální váhy. Výhodou mlýnku je čerstvě namletá káva, která nám zaručuje vysokou kvalitu a zachování všech chuťových vlastností.
• Barevné provedení: bílá, šedá, černá, žlutá, červená, oranžová, světle modrá, zelená
• Barevné provedení: chróm za příplatek 1190 Kč bez DPH
• Barvu upřesněte při objednávce
| Technické parametry: | |
| Šířka: | 152 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Výška: | 382 mm |
| Váha: | 4,8 kg |
| Velikost násypky: | 0,250 kg |
| ∅ Mlecích kamenů: | 50 mm |
| Rychlost mletí: | 1 g/s |
| Otáčky: | 1400 ot./min |
| Příkon: | 150W |
| Proud/Napětí: | 230V |
| Počítadlo porcí: | Ne |




