Popis
Elektronický profesionální mlýnek na kávu vhodný do kaváren, restaurací, cukráren. Umožňuje jemné a citlivé nastavování hrubosti mletí a velikosti dávky kávy. Výhodou mlýnku je čerstvě namletá káva, která nám zaručuje vysokou kvalitu a zachování všech chuťových vlastností. Elektronicky nastavitelná gramáž a přehledný digitální display.
• Barevné provedení: šedá, tmavě šedá, černá, červená
• Barevné provedení: chróm za příplatek 1990 Kč bez DPH
• Barvu upřesněte při objednávce
| Technické parametry: | |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Výška: | 635 mm |
| Váha: | 16,6 kg |
| Velikost násypky: | 1,4 kg |
| ∅ Mlecích kamenů: | 68 mm |
| Rychlost mletí: | 4,5g/s |
| Otáčky: | 350 ot./min |
| Příkon: | 800W |
| Proud/Napětí: | 230V |
| Počítadlo porcí: | Ano |




